formats

Claas Lexion 550 v2

Opublikowany dnia 25 maja 2016, przez kategorie *Claas, Kombajny, MODY LS15.

http://abload.de/img/1464107505_goods_big_piunk.jpg

Autorzy: Matrx,linkolaci

– Brudzi się/jest zmywalny
– Dużo animacji (m.in.joystick)
– Animacja siedzenia
– Manualne wysypowanie zboża
– Pełne oświetlenie
– Pojemność zbiornika ziarna: 13500l
– Pojemność zbiornika paliwa 945 l
– Prędkościomierz (analogowy i cyfrowy)
– Godziny robocze
– GreenStar
– Ruchoma tylna oś
– Heder dopasowuje się do podłoża
– I wiele więcej…

Pack zawiera:
*Claas Lexion 550
* Claas Vario 750

Pobierz: 41.5 MB

http://sharemods.com/tot1ki03a23v/ClaasLexion550Pack.zip.html

 
formats

Modpack na mapę z śniegiem

Opublikowany dnia 24 maja 2016, przez kategorie *Modpacki, MODY LS15.


Autor: Pomocny team

Modpack na mapę z śniegiem

Pobierz: 141MB

http://catshare.net/mAk85lHrO6ettmQX

 
formats

POLSKIE OPRYSKI Pack by MajsterX

Opublikowany dnia 24 maja 2016, przez kategorie *Modpacki, Mapy/Modpacki, MODY LS15.

Witam wszystkich zainteresowanych moim modpackiem :)
Tym razem prezentuje krotki filmik do milego ogladania :)
Osobiscie gram na tych modach wydaje mi sie ze fajny przydatny modpack zeby dobrze zaczac opryski !
Oczywiscie bardzo skromny modpack prezentujacy maszyny ktore najbardziej przykuly moja uwage.
Prosze o wyrozumiale i nie glupie komentarze . Pozdrawiam :)

1.URSUS 360-3P
Autor: Model: Marcello1942, Murflin
Programowanie: Rockstar94
Skrypt: Rockstar94, modelleicher, JoXXer, RivalBomb, Knagsted
Edit: _3P
Pobierz: http://catshare.net/HUcSHHiZpviNZFgm/URSUS_3P.zip
2.Zetor 10145 Turbo
Autor: Autorzy:
Model: Marcello, LSF
Programista: LSF
Foty Na Txt: RadzimilPL
FS15: Szymek
Pobierz: http://www22.zippyshare.com/v/jrANsTE4/file.html
3.Opryskiwacz Agromechanika Kranji
Autor: Pavson69
FS 15: pawlo101299
Pobierz: http://uploadfiles.eu/93fvv4zvme8x/FS15_AgromechanikaKranji_pawlo101299.zip.html
4.Opryskiwacz Biardzki V2
Autor: dawid4141
FS 15: pawlo101299
Pobierz: http://uploadfiles.eu/jjwk2vzz94vv/FS15_Biardzki12_V2_pawlo101299.zip.html

Pobierz: 115.15 MB

http://www105.zippyshare.com/v/lBgFCvtT/file.html

Music : Rachel Platten – Fight Song (Kr8 x CandyCrash Remix)

 
formats

TLT-100A (Onezhets-120)

Opublikowany dnia 24 maja 2016, przez kategorie *Ładowarki, Leśne, MODY LS15.



Autor: Michael

Pobierz: 23,37MB

http://uploaded.net/file/diul042p
lub
https://yadi.sk/d/eNnGEXgkrwS3M

 
formats

Aguas Tenias CTATO20L

Opublikowany dnia 24 maja 2016, przez kategorie *Beczkowozy, MODY LS15, Przyczepy.




Autor: JavierZzS (Big Boss Modding)

Cechy:
– Pojemność: 20.000 L
– Cena: 52.300 €
– Dzienne utrzymanie: 45 €
– Zmywalny
– Szerokość robocza: 22m
– Minimalna moc: 160KM

Pobierz: 13,8MB

http://uploaded.net/file/f0namijo

 
formats

Siewnik do kukurydzy Lemken v2

Opublikowany dnia 24 maja 2016, przez kategorie *Siewniki, Maszyny rolnicze, MODY LS15.



Modell: Bayerbua
Textur: Bayerbua
Idee / Konzept: Bayeruba

Wersja v2 pasuje do wszystkich ciągników

Cechy:
– Pojemność: 1400l
– Idealny zestaw do siewu z Lemken Zirkon 10 i Lemken Solitair 10 CL
– W pełnia animowany

Inne mody z tej serii:
– Kotte Guelle Grubber v1: http://ls-mod.org/kotte-guelle-grubber-v1/
– Stacja z obciążnikami XerionSaddleTrac 3800: http://ls-mod.org/stacja-z-obciaznikami-xerionsaddletrac-3800/
– Stacja dokująca: http://ls-mod.org/stacja-dokujaca/
– Beczka do uzupełniania gnojowicy v1: http://ls-mod.org/beczka-do-uzupelniania-gnojowicy-v1/
– Napełniacz/pompa Kotte Garant: http://ls-mod.org/napelniaczpompa-kotte-garant/
– Beczka Kotte Garant XST 15000: http://ls-mod.org/beczka-kotte-garant-xst-15000/
– Kotte Garant Profi VQ 32000: http://ls-mod.org/kotte-garant-profi-vq-32000/
– Szufla Holaras do silosów: http://ls-mod.org/szufla-holaras-do-silosow/
– Kaweco Premium X73S: http://ls-mod.org/kaweco-premium-x73s/
– Wał ugniatający Lemken: http://ls-mod.org/wal-ugniatajacy-lemken/
– Zbiornik na nasiona Lemken Solitair 10CL: http://ls-mod.org/zbiornik-na-nasiona-lemken-solitair-10cl/
– Brona Lemken Zirkon 10: http://ls-mod.org/brona-lemken-zirkon-10/
– Agregat siewny Lemken Solitair10 600CL: http://ls-mod.org/agregat-siewny-lemken-solitair10-600cl/
– Claas Xerion Saddle Trac 3800: http://ls-mod.org/claas-xerion-saddle-trac-3800/

Pobierz: 11,1MB

http://uploaded.net/file/lbw2jzm5