Coldborough Farm V 1.2 Coldborough Park Farm

Zimna Borough Park Farm to prawdziwy pracy gospodarstwa rolnego w Herefordshire około 400-500 hektarów. Gospodarstwo położone jest około 5 mil od malowniczego miasteczka w okolicy Ross-on-Wye, i ma przepiękne malownicze widoki, które próbowałem powtórzyć grę.
Uwaga: Ze względu na wysoki poziom szczegółowości i Long View odległościach, istnieje wysokie podjąć, aby uruchomić komputer niespełniającego tę kartę na najwyższych ustawieniach graficznych. Istnieją trzy gospodarstwa. Pierwszy Borough Park Farm zimna jest dla rolnictwa. Drugi, Chantry Farm dla produktów mlecznych i wełny. Trzeci jest Yatton Ridge Farm dla świń i mięsa wołowego. Masz 18 pól uprawy roślin w lesie i, 2 pola trawy wiele. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej karty proszę sprawdzić PDA mapę po uruchomieniu gry. Uwaga :. Zalecamy włączyć tryb „uschnie” na początek, ponieważ wszystkie 18 grunty orne są już obsadzone i gotowe do zbioru Dorastałem podwórze, i miał przyjemność pracować na nim przez wiele lat. Zrobiłem wersję tego, aby do Farming Simulator, przez długi czas, i próbował, a jednocześnie w tym, aby jak najbardziej zbliżone do aspektów rzeczywistości samej gry. na Mam nadzieję, że w grę To gospodarstwo. Jeśli lubisz tę kartę, proszę ocenić lub komentarz.

WYMAGANE MODS: AnimationMapTrigger: http://fs-uk.com/mods/view/35932/animationmaptrigger PDA VGA: http://fs-uk.com/mods/view/35811/vg-pda VGA PDA świnia: http: //fs-uk.com/mods/view/35834/vg-pda-schweinemast ChoppedStrawMod: http://www.modhoster.com/mods/choppedstraw–2 OBE zwierząt Przyczepa: http://fs-uk.com/ mods / view / 35908 / OBE zwierząt Przyczepa Woda / Trailer Mleko: http://www.modhoster.com/mods/zunhammer-wasser-u-milchtank GulleMistMod: http://marhu.net/phpBB3/viewtopic.php?f=141&t=1058 StopMilkSale: http://www.modhoster.com/mods/stop-milk-sale-v-1-2

http://uploadfiles.eu/68mtr7vbxeg0/ColdboroughParkFarm_2015.zip.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *