Coldborough Farm

przez kategorie *Zagraniczne, Mapy, MODY FS2013.

Map Design: BulletBill83

Coldborough Farm jest to prawdziwe gospodarstwo rolne w hrabstwie Hereford i ma powierzchnię około 250-300 hektarów. Gospodarstwo położone jest około 5 km poza malowniczym rynkiem miasta Ross-on-Wye. Gospodarstwo posiada przepiękne malownicze widoki, które starałem się pokazać w grze. Mam nadzieję, że polubisz tę mapę.

To gospodarstwo jest dla małych i średnich maszyn, jest jedno gospodarstwo, jeden punkt sprzedaży, przetwórstwo i diler maszyn. Jest 18 pól należących do gospodarstwa i kilka pól traw. Ziemniaki i buraki cukrowe przechowywuje się na północnym krańcu pola ‚Parrocks Perry’. Łąka obok gospodarstwa dla bydła i owiec. Mapa posiada ruch pojazdów i ruch mleczarki. Posiada standardowe uprawy, ale wyłączono usuchanie.

Wychowałem się w tym gospodarstwie i miał przyjemność pracować na nim przez wiele lat. Próbowałem zrobić to mapę aby było jak najrealniej, a jednocześnie w tym aspektach samej gry. Mam nadzieję, że polubisz grać na tej farmie.

Pobierz: 142,5MB

http://fs-uk.com/download/hosted/35494/Coldborough_Farm/zip

 

2 Odpowiedzi

  1. MichalLs

    ja sie pytam na chuj wy wstawiacie mapy z 13 do kategori 15 to juz jest chyba 3 albo 4 mapa wezcie ogarnijscie tych co to wstawiaja albo tych co to dodaja bo to juz sie w pale nie miesci do cholery OGARRR LUDZISKA!!

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *