Help debug scripts v1.0

przez kategorie *Skrypty, Inne, MODY LS15.

http://www.modhub.us/uploads/files/photos/2014_11/cover_help-debug-scripts-v1-0_1.jpg

Pomoc skrypty debug v1.0

Właściwie chciałem – mam rozgrzany ze z LS11 i 13 – krotnie naprawdę stworzyć mod z LS 15. Jednakże, ponieważ dokumentacja jest dość dobrze zorganizowane, nie mam czasu, by pozwolić ME skrypt do wykonania zmiennych wraz z ich pól wydać, więc wiedziałem, co mogę zrobić.
Ponadto mam jeszcze podane funkcję śledzenia stosu do wiadomości dziennika może przypisać lepiej. Tak na przykład, pojawia się numer linii w dzienniku.
Całość umieścić tutaj, bo może ktoś może pomóc. Możesz to zmienić erweiteren lub całkowicie. To ta sama myśl. Pisałem w formie w pierwszym szacunku dla mnie, ponieważ uważam za bardzo żmudne modding (i związanego z programowaniem) bez szczegółowej dokumentacji i zdalnego debuggera.
PS: Jeśli ktoś w poszukiwaniu dokumentacji, a zwłaszcza może pomóc zdalnego Debbuger Byłbym bardzo begesitert. To nie może być, ale że muszę ponownie uruchomić grę całkowicie dla każdego zmiany kodu. (Wiem, GDN, dokumentację LUA też, ale jak mogę, kiedy gra działa patrz wartości zmiennych, lub w jaki sposób mogę mod tak przeładować)

ROZMIAR [27 KB]

http://sharemods.com/cgs49lab5tyt/Eisbearg___AIO___GenericScriptPack.zip.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *