Kilka nowości – FS17

przez kategorie OGŁOSZENIA.


– sprzedaż zwierząt
– nowe oświetlenie
– możliwe coś w rodzaju poplony
– snopki spinane pasami
Śledź newsy na Stronie Farming-Simulator

 

4 Odpowiedzi

 1. ja a bo co

  W du**e mam to co kto myśli ale mi się to podoba a wiem że będzie jeszcze lepiej jak z każdym FS’em

   
  • zdzichu

   No w końcu poprawili teksturki i dodali w c*** wiele nowych. ciekawych możliwości. A jak ktoś nadal płacze bo nie może po dynamicznej glebie pojeździć to pozdro, niech se pomaniaczy w spintires albo poczeka na CnC – które może i przebije LS’a grafiką i fizyką ale nie gameplayem, będzie to raczej ładniejsza alternatywa na krótszę metę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Fakt faktem, z początku ss’y i filmik zrobiły na mnie jakieś wrażenie, ale nie utrzymują takiego zainteresowania tytułem jak Giants, który co chwile coś pokazuje małymi kroczkami aż do premiery tworząc niezły hype.

    
 2. Viper14

  Zgodzę się z kolegami wyżej, inne produkcje od innych twórców może mają ładniejszą grafikę, kuszą fizyką gleby, ale jednak w FS’ach jest to coś co sprawia że jednak chce się grać :) PS mam nadzieję że tak samo jak snopki i baloty będzie można zabezpieczać palety :)

   
  • zdzichu

   No ponoć ma być zabezpieczane cokolwiek co umieścisz na przyczepie (oczywiście produkt, nie dosłownie każdy obiekt).
   100% pewności nie ma, ale najprawdopodbniej będzie można zmienić ustawienia w menu pauzy bez wychodzenia z gry do głównego menu.
   Z tych innych produkcji tylko CnC ma ładną grafę. Farm Expert poza glebą ma niepotrzebne efekty które tylko szpecą a nie upiększają grę symulacyjną. Sama mechanika gry kuleje, mimo że ma trochę funkcji których brakuje ls’owi. Gdybym już miał wybierać poza LS’em to wróciłbym to SimTractora.

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *