Papków

przez kategorie *Polskie.
Autor: pasik1236
Mapa posiada:
– 1 gospodarstwo, którego nie znajdziecie na żadnej innej mapie
– polski klimat
– mod sieczki
– i wiele więcej
Na mapie nie ma krów, obornika i gnojowicy, ponieważ nie było mi to potrzebne i gospodarstwo jest nastawione bardziej na uprawę zbóż niż hodowlę bydła.
Mapa jest raczej na mniejszy sprzęt.
Po więcej zapraszam na:
https://www.facebook.com/AgroLSP

Zakazuje się zmiany linku do pobrania, reuploadu oraz dodawania własnych linków i wrzucania na prywatne serwery stron lub portali z dodatkami do gry!
Przy wynoszeniu na inne fora, strony i portale należy skopiować całą treść tego postu oraz podać autora.
Zakazuje się wydawania edycji bez mojej zgody !
W przypadku znalezienia jakiegoś błędu proszę pisać do mnie na PW. Na wszystkich stronach mam taki sam nick (pasik1236). Życzę długiej i wspaniałej gry.

Pobierz: 102,89 MB

http://ul.to/d868ys2f

 

4 Odpowiedzi

 1. Dlaczego po wrzuceniu mapy nie ma jej w grze ? czyżby mapa zrobiona na ODPIERDOL? żeby zarobić kasę tylko i wyłoncznie . Łaskawie jak wydajesz mapę to zrób tak żeby działała każdemu bynajmniej . Więc tak . Mapy tej nie polecam nikomu . Zostanie ona usunięta w większości forum bo jest Moderatorem i wielu forach ( oczywiście żadnego z nich nie reklamuje i przepraszam za moje słownictwo itp. Ta ocena nie jest po to by kogoś obrazić tylko poprawić! Czekam na działającą mapę !

   
 2. lubcio

  Wiadro90 http://www.ls-world.pl/?readmore=15495 tu masz link do tej samej mapy ale ta powinna ci zadziałać

   
 3. Wiadro90, a może kurwa zanim skomentujesz, że coś nie działa zrobisz porządek w swoim zasranym komputerze z modami !? I dopiero wtedy będziesz polecał ją lub też nie. Dziwne, że wszystkim działa prawidłowo a tobie jednemu nie.
  ps. Czekam aż usuniesz mapę z for ;)

   
 4. Wywaliłem wszystkie mody wrzuciłem mapę i też nie ma . Odinstalowałem grę wgrałem pacha i tez nie ma . A może jak piszesz do mnie to nie przeklinaj ? ja do Cb nie wyjeżdżam z przekleństwami . A co pełnego działania mapy to już 17 osobom nie działa jak byś nie wiedział :)

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *