Stacja dokująca

przez kategorie *Inne, Maszyny rolnicze, MODY LS15.




Modell: Bayerbua
Textur: Bayerbua
Idee / Konzept: Bayeruba

Nadaje się do napełniania KotteGarantProfi VQ 32000

Inne mody z tej serii:
– Kotte Guelle Grubber v1: http://ls-mod.org/kotte-guelle-grubber-v1/
– Stacja z obciążnikami XerionSaddleTrac 3800: http://ls-mod.org/stacja-z-obciaznikami-xerionsaddletrac-3800/
– Beczka do uzupełniania gnojowicy v1: http://ls-mod.org/beczka-do-uzupelniania-gnojowicy-v1/
– Napełniacz/pompa Kotte Garant: http://ls-mod.org/napelniaczpompa-kotte-garant/
– Beczka Kotte Garant XST 15000: http://ls-mod.org/beczka-kotte-garant-xst-15000/
– Kotte Garant Profi VQ 32000: http://ls-mod.org/kotte-garant-profi-vq-32000/
– Szufla Holaras do silosów: http://ls-mod.org/szufla-holaras-do-silosow/
– Kaweco Premium X73S: http://ls-mod.org/kaweco-premium-x73s/
– Wał ugniatający Lemken: http://ls-mod.org/wal-ugniatajacy-lemken/
– Zbiornik na nasiona Lemken Solitair 10CL: http://ls-mod.org/zbiornik-na-nasiona-lemken-solitair-10cl/
– Brona Lemken Zirkon 10: http://ls-mod.org/brona-lemken-zirkon-10/
– Agregat siewny Lemken Solitair10 600CL: http://ls-mod.org/agregat-siewny-lemken-solitair10-600cl/
– Siewnik do kukurydzy Lemken: http://ls-mod.org/siewnik-do-kukurydzy-lemken/
– Claas Xerion Saddle Trac 3800: http://ls-mod.org/claas-xerion-saddle-trac-3800/

Pobierz: 7,1MB

http://uploaded.net/file/id5fftre

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *