-U-R-S-U-S- C-360

przez kategorie Ciągniki, MODY FS17, Ursus.


Autor: Marcello1942
In FS17: CatFan18
Pomoc: RewerS Mod

POPRAWKA!!!

Funkcje:
– Ruchome wskazówki.
– Otwierane drzwi, szyby, dach.
– Panel IC.
– Ślady opon.
– Kurz z pod opon.
– Realne spaliny.
– Ruchoma oś.
– Koguty na każdej kabinie.
– Ruchoma klapka tłumika.
– Deformacja opon.
– Brak błędów w logu.
——————————-
Opcje w warsztacie:
– 3 rodzaje kabin .
– Koła bez i z obciążnikami.
– 3 opcje tuningu silnika .

Pobierz: 32,9MB

http://catshare.net/LAYBMBGMvT2YdxIC/FS17_Ursus_C_360_.zip

 

9 Odpowiedzi

 1. Paweł Agraraski

  ten link to jakieś gówno nie da się normalnie pobrać chce się wejść w link i jakieś reklamy z których nie idzie wyjść

   
 2. marcin21014

  domyślam się ze to jest wersja początkowa dlatego daje 7/10.Do poprawy jest uginanie się opon,prawa jest cały czas ugięta a lewa wcale,pod ciężarem też się nie uginają. Fajny pomysł z możliwością wyboru kabiny przy kupnie i silnika,ja bym polecił też dodać możliwość wyboru koloru oraz zakup ramki do tura 3B. Do poprawy również pozostają lampy robocze,fajnie jak by przednie i tylne były załączane osobno.Przy załączonej tylnej lampie roboczej palą się też dwie lampy tylne zespolone jak by były tam dodatkowe,lampy robocze,oraz usunąć dodatkowy obrotomierz przy kierownicy po prawej stronie. Fajnie gdyby ta 60tka była rozwijana a nie cały czas same edity.

   
 3. catfan dlaczego za każdym razem robisz niedokończone mody i to wydajesz a potem narzekasz że ludzie się sadzą bo coś jest nie tak? masz chłopie potencjał i to duży ale dlaczego go nie wykorzystujesz tak jak trzeba? posiedź nad modem tydzień 2 czy nawet 3 i dopiero gdy się upewnisz że wszystko jest tak jak trzeba to udostępniaj

  pozdrawiam Liqwidator

   
  • CatFan18

   Takim głupim powodem dlaczego udostępniam niedopracowane mody to jest to że chcę je wydać jak najszybciej i to jest błąd. Tego Ursusa na pewno wydam w wersji v2 i postaram się dopracować jak tylko umiem. Pozdrawiam i dzięki za dobre słowa.

    
   • zdzichu

    Ogólnie tym razem aż tak źle nie jest (w stosunku do wcześniejszych do 15, tam był kompletny bajzel). Jedynie do poprawki wewnętrzna kamera i texturka (nie paintowa tylko jakaś ze zdjęć i bez cubemap) i jeszcze stany światła (były 3 niepotrzebnie, powinien być tylko 1)

     
 4. marcin21014

  ludzie bez nerwów,jak na pierwszą 60tkę do 17 to nie ma źle,tylko do poprawy tak jak napisałem wyżej. CatFan18 myślę że następna wersja będzie o wiele lepsza,fajnie gdybyś później zrobił tak samo MF255 ;)

   
 5. Eryk R

  CatFan18 bardzo ładna i dopracowana 60 tka zachęcam do tworzenia więcej ursusów pozdrawiam :-)

   
 6. Jakub Hyjek

  Witam z początku powiem ,że mod mi się podoba i trzymam kciuki ,że powstanie także c-330 .Mod piękny szkoda tylko ,że się nie brudzi : D

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *