URSUS 912

przez kategorie *Ursus, Ciągniki, MODY LS15.


Autorzy: marcello1942, Spinah, Ziuta, Sven777b, Modelleicher, _69_69_
FS 15: 3P

Witam dziś prezentuje wam prezent na 600 like fanpage :)
Posiada:
– Otwierane drzwi, okno i dach (także na podejście)
– Manualne odpalanie
– Mod orki
– Hamulec ręczny
– Kurz z pod kół i ślady opon
– Animacja rąk farmera
– Konsole do tura na klawisz – K
– Halogeny przód i tył
– Washable
– Czarny dym
– Lusterka
– Wskazówki

ZAKAZ ZMIANY LINKU !!!
ZAKAZ ZMIANY ZDJĘCIA !!!
EDYTUJESZ PODAJ AUTORÓW.

Pobierz: 37MB

http://catshare.net/huCTHz5eNV1wWsxg/u912washable_by3P.zip

 

4 Odpowiedzi

 1. McVentPiston

  Traktor bardzo fajny. Pierwsze wrażenie mega ALE… Niestety nie da się nim grać gdyż po odpięciu maszyny gra się zacina. Jedynie co można zrobić to obracać kamerą.. Nawet zapiać gry się nie da więc defakto można stracić pare godzin grania przez głupi błą. Radze szybko naprawić to bo chce ten traktor już na jutro bo potem już nie będzie potrzebny!!!!

   
  • Polecam pobrać poprawioną wersję realTerrain, a nie odrazu pisać ze mod ma błąd itd. mu mnie wszystko jest ok więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd czy coś w tym stylu. Pobierz poprawkę realTerrain i problemu nie będzie. Jakbyś nie zauważył Ursus posiada mod orki więc gryzie się on ze starą wersja realTerrain. NIC W NIM NIE TRZEBA NAPRAWIAĆ BO BŁĘDU PODCZAS ODCZEPIANIA MASZYNY NIE SPRAWIA. NIECH SIĘ WYPOWIEDZĄ OSOBY KTÓRE GRAJA NA TYM URSUSIE LUB NA INNYCH URSUSACH Z CIĘŻSZEJ SERII KTÓRE WYDAŁEM.

   Pozdrawiam 3P Modding i na przyszłość proszę takie mody jak realTerrain aktualizować.

    
   • McVentPiston

    No przepraszam bardzo ja autorem nie jestem i nie wiem co z czym jest związane jak w tym przypadku traktor z realterain. ja tylko napisałem że występuje błąd a Ty troszke w odpowiedzi mnie atakujesz. dziekuje i zaraz pobiorę nową wersję :D

     
   • zdzichu

    A właśnie, że błąd jest i to znaczący :P Wystarczy nawet poruszać trochę turem i już klawisze (oraz myszka) się blokują. Nie idzie nic zrobić, a jedynie Alt-F4. realTerrain nie ma nic do rzeczy, poprawka jest a 99% dużych Ursusów do 15 jest tak właśnie zbugowana (trafiłem na aż jednego, u którego jak narazie JESZCZE nie było błędów). Taki sam błąd ma np. koń z wozem, po aktywowaniu zbierania owoców czy tam kostek również się buguje, a żadnego realTerrain nie wymaga. Trochę słabe tłumaczenie, gdy się nie umie dobrze moda zrobić/przekonwertować.
    Tak samo jak większość editów pewnego znanego „moddera” (i innych również) – światła zepsute, model popsuty, wadliwe pozostałości po oryginale, a niekiedy nawet dźwięki spieprzone. Jedynie tekstura ciekawa.

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *