Zarejestruj się na Clixy.pl i przyśpiesz start serwisu!

przez kategorie OGŁOSZENIA.


Czym jest Clixy.pl?

Clixy.pl to nowy i innowacyjny projekt serwisu konkursowego dający swoim użytkownikom szansę na wygranie prawdziwych wartościowych nagród w nowatorski sposób. Dzięki rewolucyjnemu systemowi rywalizacji każdy uczestnik konkursów ma możliwość zgarnięcia fantastycznych nagród. Konsole, telewizory, klawiatury, gry i inne dary czekają na swoich nowych właścicieli. Nie musisz wydawać fortuny! W Clixy.pl masz szansę wygrania konkursu nawet jednym kliknięciem! Pewnie myślisz, że to kolejna podpucha? Udowodnimy Ci, że jest inaczej. Naszą misją jest stworzenie przynaznego, nowoczesnego, solidnego, znanego i zaufanego serwisu konkursowego który dostarczy swoim użytkownikom rewelacyjną rozrywkę i możliwość zdobycia wartościowych gadżetgów. Energią napędową każdej takiej platformy są sami jej członkowie czyli wy – internauci. Liczymy na wasze zainteresowanie! Nie odkładaj tego na później i dołącz już teraz, a będziesz miał szansę na zdobycie nagrody specjalnej którą otrzyma jeden z pierwszych dziesięciu tysięcy użytkowników.

Znalazłem link w swojej skrzynce mailowej, pomyślałem „Nie szkodzi spróbować” i chcę zobaczyć jak będzie ten serwis wyglądać więc zapraszam do rejestracji!

http://clixy.pl/

 

 

Ponadto chciałbym poinformować, że w naszych podziemiach powstaje nowa wersja ls-mod.org, jak na razie do końca sporo nam brakuje, więc jeśli ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to przysyłajcie je śmiało!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *