Pomorze FS15

przez kategorie *Polskie, Mapy/Modpacki, MODY LS15.Pomorze [FS15], mapę wydaje bo nie czuje już bluesa. Brak mi czasu na dokończenie, mapa tak czy siak działa. Nadszedł czas się podzielić.

Mapa działa, posiada triggery oraz dodatki typu mod sieczkarni czy obornik V2. Z optymalizowana najbardziej jak się dało, więc powodzenia.

By Fumski

Nie pamiętam czyich modeli użyłem, zrobiłem remejk. Oczekuje na wyrozumiałość.

Dodając mapę na innym forum skopiuj poprawny link oraz całą treść, nie żeruj na czyjejś pracy!

Drogie pijawki. Prosił bym o nie zmienianie linku do pobrania. Proszę też, pobierzcie mapę bezpośrednio z linku nie używając premium typu rapideo, 30 minut to nie aż tak dużo a mi to doda do konta parę groszy tym samym nabiorę chęci na dalszą rozbudowę mapy lub nową.

Zastrzegam sobie wydawanie jakich kol wiek edycji, edytowanie mapy dla własnych potrzeb mnie nie interesuje, lecz pamiętajcie aby dawać edycje osobom zaufanym. Wydając mapę podpisując się pod autora świadczyć będzie o osobie wydającej mapę. Uszanuj pracę prawdziwych moderów kopiując całą zawartość postu gdy będziesz chciał udostępnić mapę na innym forum. Znajdziesz mnie na forum podanym w ModDesc. Życzę miłej gry.

Pobierz: 143,95 MB

http://uploaded.net/file/gbpfhc3t

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *