Vojvodina Specijal ft. Stasenko v3.1

przez kategorie *Zagraniczne, Mapy.

http://s3.ifotos.pl/img/voljpg_wpxhppa.jpg

Vojvodina Specijal ft. Stasenko v3.1

Piękna i inteligentna karta. Ogromny zestaw dookoła, nie ma poczucia, że ​​to, co dzieje to gra. Do centrum miasta jest wykonany w stylu pałacu, piękny budynek w doskonałej kawiarni odgrywa Muzychko, kościoły, łuk triumfalny, kolumnadę, Alexander Column, park w pobliżu centrum, ośrodka wypoczynkowego na skraju bogatego obszaru o stromych domków , cmentarz, przełęcz z napędem poprzez jaskini w skale, różnych mostów, średniowieczne ruiny zamku, sprzedając projekt wysokiej jakości, luksusowych kompleksów szklarnie lasy, wzgórza, nierównych ramionach, różnych dźwięków przyrody, prowadzone kilometrów przewodów gazowych i przewody do lamp, sygnalizacja świetlna, tankowania Rosnieft rzeczywistym Łukoil nie wypełnienie (bęben), czerwone latarnie, światła reklamy i okna w nocy, a nawet więcej. Nie pożałujesz !!
Kultura i Zwierzęta: standardowe + słonecznika, soi, animowane świnie, cielęta.
Magazyn zbudowany na zakup cukru, mleko skondensowane, piwo, konserwy, oleje, herbatniki, mąka (do fabryk pojemność jest ograniczona)
Wymaga patcha 2.0 i powyżej. Mapa przeznaczona jest do średniego poziomu złożoności.
Edycja obiektów na mapie – jest zabroniona!

ROZMIAR [357.1 Mb]

http://sharemods.com/h7rge2xv7zdj/Unpack-archive-Vojvodina-Specijal-ft.Stasenko-v3_.1_.zip.html

 

2 Odpowiedzi

  1. Matimd

    Mapa chodzi tak płynne, że pełen podziwu jestem dla twórcy. Sporo modów mam w grze i na mapie też ich kilkanaście używam, a różnicy w płynności nie ma żadnej. Mapa spora, ale bardzo ciekawa. Nie ma w niej tej monotonności, która na wielu większych mapach występuje. Mam trochę kłopot ze zlokalizowaniem niektórych towarów. Co gdzie zwalić, co zabrać i gdzie zawieźć, żeby zarobić. Może ktoś ma opis, bo nie mogę w necie znaleźć. Ogólnie to jest git!

     
  2. Matimd

    Mam pierwszy poważny problem. Próbowałem różnymi przyczepami i wywrotkami, ale nie mogę za cholerę załadować piasku. Może ktoś ma rozwiązanie?

     

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *